Zapadłe w sercu

niedziela, 7 kwietnia 2013

#39 Przełom

Colbie Caillat to amerykańska piosenkarka pop. Szczerze powiedziawszy nie pamiętam dokładnie jak trafiłam na jej muzykę, jednak jestem w posiadaniu jednego z jej czterech albumów, a mianowicie Breakthrough.
Bardzo lubię jej piosenki. Przechodzą od pozytywnych dźwięków poprzez romantyczne ballady aż po melancholijne utwory. Z tej płyty szczególnie lubię piosenkę Fearless, ale nie tylko.
Bardzo dobrze też wg mnie Colbie dobiera sobie partnerów jeśli chodzi o śpiewanie w duecie. Jednym z nich jest m.in. na tym albumie Jason Mraz, który już niedługo zawita na swoim pierwszym koncercie w Polsce - w Warszawie.

Chciałabym także zakupić jej album All of you z którego to pochodzi piosenka, która ostatnia cały czas się mnie trzyma:Przypomniałam sobie o Colbie na nowo, kiedy ostatnio natrafiłam na piosenkę z soundtracku filmu Safe Heaven (swoją drogą szkoda, że nie ma jej na tym albumie :( ale może niedługo na jakimś się pojawi:) ). Jest to także kolejny świetny duet z udziałem Colbie.


Jeśli ktoś jeszcze nie spotkał się z jej muzyką to zachęcam do wysłuchania choćby jednego utworu, a może akurat ktoś odnajdzie coś dla siebie:)

2 komentarze:

  1. Nie słyszałam wcześniej tej artystki. Przyjemna muzyka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie słyszałam, ale bardzo fajnie się jej słucha :)

    pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Hej! :) Dziękuję za odwiedziny i za zostawienie po sobie śladu!