Zapadłe w sercu

piątek, 27 lipca 2012

#12 Powrót

Przepraszam Was za tak długą przerwę, ale byłam w rozjazdach :)
Kiedy wszystko uporządkuję pojawi się recenzja kilku wspaniałych książek, które ostatnio przewinęły się przez moje ręce. Już niedługo :)
Kocham czytać. I często rozpaczam, gdy dotrę do ostatniej już strony danej książki. Często zastanawiam się co było dalej, uważam, że autor za mało dopowiedział. Ale to chyba dobrze czuć niedosyt niż przesyt :) Książki zabierają mnie w inny świat, potrafią ukazać wydawało by się dobrze znane nam sprawy w zupełnie innym świetle. Książka to też dobry sposób na odpoczynek czy na "zabicie" nudy :).
Od sierpnia mam w planach wybierać się na poranny spacer uwieńczony spędzeniem w miłym miejscu dłuższej chwili na jakiejś ławeczce z dobra książką w ręku. Mam już nawet na oku jedno takie miejsce i dużo książek czekających w kolejce.

A więc czytajcie Moi Drodzy jak najwięcej! Pozdrawiam i ściskam!
źródło: http://facebog.deon.pl/

20 komentarzy:

 1. Ooo, ja też uwielbiam, wręcz kocham czytać ! Z niecierpliwością czekam więc na recenzje książek, które przeczytałaś :)
  I oczywiście zapraszam do siebie na bloga :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To super :D Postaram się je dodać jak najszybciej :) Zapomniałam dwóm zdjęcie zrobić a już ich nie mam :( ale zapożyczę zdjęcie okładki z jakiejś strony.

   Usuń
 2. Ooo, ja też uwielbiam, wręcz kocham czytać ! Z niecierpliwością czekam więc na recenzje książek, które przeczytałaś :)
  I oczywiście zapraszam do siebie na bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A gdzie się dostałaś na studia ?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarządzanie i inżynieria produkcji :)

   Usuń
  2. To gratulacje :)
   Pierwszy raz słyszę taki kierunek XD

   Usuń
  3. Ha ha :) U mnie w mieście dość popularny jest w sumie w tym roku :P :)

   Usuń
 4. Tak, tak! Czytajmy, ludzie! Czytajmy ile wlezie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekam na recenzję :)
  a tak po za tym to ciekawy kierunek studiów :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I teraz tak sobie myślę, że chyba za ciężki na moją głowę :-P

   Usuń
 6. Karola jak mnie tu dawno nie było! Oj oj... Czekam na te recenzje bo wiesz jak uwielbiam czytać <3 Polecam Ci serię kwiaty na poddaszu, a następna płatki na wietrze! Właśnie kończę drugą książkę i uwielbiam je!!!! Już będę szukać 3 części! Pozdrawiam serdecznie :-*

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja najchętniej wybrała bym się na spacer po wieczornej burzy. Wtedy powietrze jest takie wspaniałe ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ups.. :) zamknęłam tamtego bloga i nie widziałam tego co napisałaś dopiero dzisiaj tak przypadkiem weszłam i przeczytałam:) Szczerze się przyznam, że na początku też nic szczególnego tam nie zauważyłam (w sensie coś typowego dla New Age) tym bardziej, że została mi ona polecona przez katechetkę ale pewna osoba mnie uświadomiła i też sprawdziłam więc nawet tej książki nie doczytałam do końca i oddałam ją katechetce. (piszę tu o książce pt. Chata)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ech...teraz wszędzie coś przemycą niestety :-(

   Usuń

Hej! :) Dziękuję za odwiedziny i za zostawienie po sobie śladu!